неділя, 21 листопада 2010 р.

Перед стартом

Якось різко так старт надходить...Не знаєш за що вхопитися, щоб завершити всі побіжні справи. Гарний приклад того наскільки ми завязані на побут, щоб отак просто відірватись на пару тижнів. Ззовні все добре, але зсередини напруга росте. Але це нормально, так завше було, перед сесією, наприклад. Талісман от і бідака без імені, думаю сьогодні вже охрестимо. Правда "везунчик" щось мені не теє...натяк, що має повезти, або нє... А тут це не проходить - треба точно знати, що все ОК! Ну, коротко - вперед! Да, почну завтра з фіззарядки, точно. Кажуть, мобілізує :))

2 коментарі:

 1. Відправляючи рідну чи близьку людину в дорогу, завжди бажаємо їй удачі. Говоримо: "нехай щастить", "нехай Тобі везе". Бо як би ми не розраховували свій маршрут, визначали мету і цілі та передбачали обставини, є речі, які від нас не залежать. Є щось Вище від нас. Через це називаючи цей талісман ВЕЗУНЧИК, я хотіла, щоб Він нагадував Вам про тих, хто завжди думає про Вас, вболіває за Вас і від усієї душі зичить Вам успіху.

  Обираючи ведмедику ім'ям особи - це означає, що Ви берете з собою ще одного напарника, не будучи впевненим, чи дійсно він підтримує цей маршрут, оскільки не брав участь з Вами у всіх обговореннях. А даючи здрібніле ім'ям Місьо ти надаєш йому статус дитини, якою хочеш там опікуватись, навчати і забавляти. Адже на Вашій веб сторінці не написано, що в подорож збирається Андрійчик і Сашунічка. І переконана, що з членами Вашої команди Ви не будете спілкуватись Борюсенька, Вітінька чи Ігорчик.

  Крім того називаючи Ведмедя з льодорубом Місьо, ти намагаєшся створити образ домашнього котика, за якого можеш все вирішувати і якщо він створює Тобі незручності, то навіть позбавляти його статі.

  Нехай супроводжує Вас Фортуна!

  ВідповістиВидалити
 2. Н-да. Нічим крити, серйозні аргументи проти Міся. Ну можна було назвати Михайло Гімалайський, але це вже інша пісня. Тим не менше 28% - це теж результат :))

  ВідповістиВидалити